Servisler

Yaptığımız işi seviyoruz.

Projelerin ihtiyaçları doğrultusunda en güncel web teknolojilerini kullanıyoruz. Bizim için en önemlisi ise mutlu müşteriler.

Dijitalleşme Yönetimi

Müşterilerimizin işini analiz ederek, dijitalleşmeye uygun alanları belirlemelerine yardımcı oluyoruz. Bu bazı durumlarda yapılan işin çok özelleşmiş bir parçasıyken, bazı durumlarda çok kapsamlı bir iş akışının dijitalleştirilmesi oluyor. Dijitalleşen iş süreçleri sayesinde verimliliğinizi arttırıyor, her gün güncellenen dijital dünyaya ayak uydurmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanıza yardımcı oluyor ve bu ihtiyaçlara karşılık var olan ya da üretmek istediğiniz değer önerisine uygun, dijital teknolojinin mümkün kıldığı, ürün ve servisleri sizinle birlikte geliştiriyoruz.

Dijital dünyanın en önemli faydalarından biri olan dijital pazarlama aktivitelerinin belirlenmesi ve uygulanması konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Geliştirme

UI/UX
Web ve Mobil üzerinde kullanıcının yaşadığı deneyimi ve bu deneyimi oluşturan arayüz tasarımlarını geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme
Android ve iOS platformları üzerinde native ya da HTML5 tabanlı uygulamalar üretiyoruz.

Web Projeleri
İhtiyacınız doğrultusunda web altyapıları planlıyor, geliştiriyor ve analizini gerçekleştiriyoruz. İçerik yönetimi sistemlerinden, yüksek trafikli web uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede projeler üretiyoruz.

Sosyal Medya Uygulamaları
Sosyal medya ihtiyacınıza uygun kampanya tasarımı, yazılım geliştirme ve ölçümleme hizmetleri veriyoruz.

Danışmanlık

İşinizin etkinliğini ve verimliliğini arttıracak bir dijitalleşme sürecini gerçekleştirmek üzere size yardımcı oluyoruz. Dijital strateji belirlemede, dijital pazarlamada hangi kanalların nasıl kullanılacağına ya da dijital servisleri seçme ve satın alma konularında deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Varolan web sitenizin ya da mobil uygulamanızın kullanıcı deneyimi analizlerini gerçekleştiriyor ve kullanıcılarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Dion Works yazılım ekibi, modern web teknolojilerinin projelerinizde kullanılması konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor.

Uzmanlaştığımız Web ve Mobil Teknolojiler
– PHP, Python
– AngularJS
– NodeJS
– Laravel Framework
– MongoDB
– WordPress CMS, WooCommerce
– SpriteKit,Unity, PhoneGap
– iOS, Android SDK

Bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın